Hakkımızda

Her tabağa lezzeti ve tazeliği koyduk..

Tanıdık tatlar, her yerde aradığınız o özel lezzetler işte Mezeköy’de. 2021 yılında Bakırköy’de açtığımız şubemizde sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Çeşit çeşit günlük mezeleri, sandviçleri ve sıcak tabakları sizin için özenle hazırlıyoruz. Doğal ürünlerle, hijyen koşullarına uygun hazırlanan mezeleri ve sandviçleri size sunmaktan mutluluk duyacağız. 

Sohbetin, yemek masalarının vazgeçilmez bir kültürü olan mezeleri evlerinize taşıyor, seçeneklerimizi denemek için siparişlerinizi bekliyoruz.

Ege Yöresine ait ürünlerle hazırlanmış, sofraların vazgeçilmez soğuk mezelerinden ve sandviçlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tatlarına doyamayacağınız lezzetlerimizin yanında güler yüzlü hizmetin neşesi için Mezeköy sizi bekliyor.

Mezeköy

Make the thing Anything is Possible

Enjoy our luscious dishes wherever you want

Mezeköy’de Sofraların Vazgeçilmezleri Bir Arada

Vizyonumuz

Mezeköy olarak vizyonumuz, mezelerin ve lezzetlerin evrensel dilini Bakırköy’den Türkiye’ye ve dünyaya yaymaktır. Hizmetlerimiz ve özgün tariflerimiz ile her yerde aranan o özel lezzeti sunma konusunda lider olmayı hedefliyoruz. Mezeleri ve sandviçleri, doğal ve hijyenik koşullarda hazırlayarak, insanların sohbetlerine ve yaşamlarına değer katmak için çalışıyoruz. Amacımız, hem lezzetlerimizle hem de hizmetlerimizle unutulmaz bir deneyim sunarak gastronomi dünyasında kendimize özgü bir iz bırakmaktır.

Mezeköy

Mezeköy – Aradığınız Lezzetin Adresi

Misyonumuz

Mezeköy olarak misyonumuz, yemek masalarının vazgeçilmezi olan mezeleri en iyi haliyle evlerinize taşımaktır. Günlük olarak çeşit çeşit hazırlanan mezelerimizi ve sandviçlerimizi, doğal ürünlerle ve hijyenik koşullarda hazırlayarak, size kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Ege yöresine ait ürünlerle hazırladığımız mezelerimizle, lezzet yolculuğuna çıkan herkesi memnun etmek için çalışıyoruz. Her siparişte, siz değerli müşterilerimize, geleneksel tatları modern bir dokunuşla buluşturan, mükemmeliyetçi ve özenli bir hizmet sunmayı görev ediniyoruz. Güler yüzlü hizmetimizle, müşterilerimizin hayatlarına sıcaklık ve neşe katmayı hedefliyoruz.

Mis Gibi

Humus

Nohut ve tahinin efsanevi buluşması.. Mezeköy‘ün lezzetleri ile birleşti. Damak çatlatan mükemmel Humus lezzetimizi denemeyenler bin pişman! Hemen deneyin.

Humus

Aklınızdan Hiç Çıkmayacak Lezzetler

En Keyifli Anlarınızda Yanınızdayız

Leziz ve Taze Menümüzden İstediğiniz Mezeleri Seçin Hemen Getirelim